Запрошуємо переглянути авторське кіно молодих режисерів “Погляд у 20-30-ті” в камерній атмосфері музею-квартири П. Тичини.
В програмі показ трьох фільмів, заснованих на документальних подіях про мистецьке покоління, яке увійшло в історію під назвою “Розстріляного Відродження”.
Режисери дуже тонко передали психологію головних героїв, суцільну атмосферу терору та залякувань в СРСР, душевні муки інтелектуалів (інтелігенції), які зробили ставку на ОСОБИСТІСТЬ, а не на МАСИ та ідеологію.
Фільми брали участь в Національному конкурсі “Молодість” цьогоріч, а один із них – отримав нагороду за найкращу режисуру на New York City International Film Festival
Тобто, цієї суботи завдяки особливому показу від RGBfilm, кожен глядач зможе подивитися на “Розстріляне Відродження” очима молодих режисерів та поділитися власними враженнями.
ОРГАНІЗАТОРИ: RGB film спільно з музей-квартира П. Тичини
ЛОКАЦІЯ: музей-квартира П. Тичини, вул. Терещенківська 5, кв.1
ЧАС – 16.00-18.00
ВАРТІСТЬ: 30 грн (вартість перебування у вільному просторі музею)