7-а персональна виставка живопису Данила Ноздрі
«Магічна Україна»
Із 2 по 22 жовтня 2023 р. в Києві в Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г.Тичини буде проходити 7-а персональна виставка картин (живопис) «Магічна Україна» відомого українського художника-абстракціоніста Данила Ноздрі. Експозиція приурочена до Дня захисників і захисниць України.
Данило Ноздря, незважаючи на свій юний вік, – уже добре відомий в Україні та за кордоном. Підтвердженням тому – десятки персональних і експрес- виставок містами України та участь у загальних виставках за кордоном (Швейцарія, Японія, Китай, Південна Корея, Болгарія, Албанія, Чорногорія, Північна Македонія). Данило – учасник благодійних аукціонів на підтримку ЗСУ, лауреат багатьох міжнародних премій та відзнак, серед яких 5 Гран-прі (Париж, Осло, Мілан, Валенсія, Монте-Карло). Його картина «Важкий шлях до Перемоги. Бахмут» прикрашає кабінет генерала, головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.
Вибір локації (а саме Музей Павла Тичини) – невипадковий. Адже Данилова пращурка – Серафима Миколаївні Морачевська була першою вчителькою П.Тичини.
На виставці «Магічна Україна» будуть представлені нові роботи Данила Ноздрі, які ще не демонструвалися на інших виставках. Також в експозиції буде представлено прапор України з особистим підписом генерала, головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного, який він особисто подарував Данилі Ноздрі.
ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира П. Г. Тичини
ЧАС: 02-22 жовтня 2023 р.
ВАРТІСТЬ: 50 грн.
Телефон для довідок: (044)234-43-27 або писати tychynafm@gmail.com