Віктор Каверін – відомий український живописець, член Національної спілки художників України, учасник міжнародних та всеукраїнських мистецьких виставок, дипломант Міжнародної програми “Мистецький Олімп”.

Роботи Віктора Олександровича знаходять своїх щирих шанувальників як в Україні, так і за кордоном. Для його творчості характерні різні кольорові й тональні контрасти, відкриті ритми й динамічний мазок. Майстер постійно знаходиться в пошуку, мислить, експериментує з композицією, формами та кольором, що є запорукою активної творчої енергії та нових звершень. Його творчість відображає гострі соціально-психологічні та релігійно-філософські теми, сповнені символізму. Здається, що у своєму мистецтві він шукає відповіді на важливі питання буття та спонукає глядача замислитись про внутрішній світ, проникнутися відчуттям високих духовних та морально-етичних ідеалів.

Віктор Каверін має багато учнів та послідовників. Творчість художника з її самобутнім світоглядом яскраво виділяється на загальному тлі культурно-мистецької різноманітності, сприяє подальшому розвитку і популяризації національної культури та мистецтва в багатьох регіонах України та за її межами.

Виставка відкрита для відвідування щодня з 02 серпня по 30 серпня 2023 року з 10:00 до 17:00.
ВАРТІСТЬ: 30 грн.
ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира П. Г. Тичини
Телефон для довідок: (044)234-43-27 або писати tychynafm@gmail.com