Відкриття виставки “Первоцвіт”, 13.05.2021 р.

“До молоді мій чистий голос”,– писав Павло Тичина.
Тому в ювілейний 130-й рік з дня народження поета ми вирішили представити молодіжний жанр – плакат. Це виставка “ПЕРВОЦВІТ”: роботи юних дизайнерів, що набувають професійних знань у Фаховому коледжі мистецтв та дизайну КНУТД. Студенти вперше поза стінами рідного коледжу продемонструють свої роботи широкому загалу.
На виставці «ПЕРВОЦВІТ» зібрано плакати і варіанти дизайну запрошень. Деякі роботи можуть здатися глядачам занадто експериментальними. Але авторам виставки – 16-17 років, вони сміливі й зухвалі. Вони переосмислюють постаті минулого й відбирають у майбутнє те, що відгукується найбільше. Яким може бути їх Тичина? Непорочним Серцем Діви Марії, багатодвер`ям, липовим цвітом чи молодою кров’ю в жилах? Приходьте, побачите!
ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла Тичини, вул. Терещенківська, 5 кв.1.
ДАТА: 13.05.2021 р.
ЧАС: 15:00
ВАРТІСТЬ: в день відкриття вхід безкоштовний
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044)234-43-27 або писати tychynafm@gmail.com

1 Комменатирий Відкриття виставки “Первоцвіт”, 13.05.2021 р.

1. Травень пора молоді, тому на часі виставка робіт юних дизайнерів, що набувають професійних знань у Фаховому коледжі мистецтв та дизайну КНУТД. “До молоді мій чистий голос”, писав Павло Тичина. Тому ми вирішили представити молодіжний жанр плакат. Студенти Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД вперше продемонструють свої роботи широкому загалу. В коледжі, який вже 9 років готує молодших спеціалістів-дизайнерів, регулярно відбуваються тематичні виставки та щорічний конкурс АРТСХОДИ . Але представити свої роботи в стінах музею для студентів особливо важливо, а для викладачів відповідально.