Виставка Ганни Животовської “Дім, в якому…”

Дім – це будівля з піску та бетону, з вікнами та меблями. Абсолютно конкретна річ з географічними координатами. Але, що робити, коли покидаєш рідний дім назавжди, пристосовуєшся до нового житла? Які почуття лишаються і якими новими емоціями підживлюється душа?!
Своїми роботами художниця Ганна Животовська розповідає про окремі куточки милого приємного дома, який на деякий час періодично стає їй рідним та акумулює весь спектр почуттів. Перехід від реалістичних фігуративних зображень до абстрактних відбувається як висловлення емоцій, що з’являються при візуальному контакті з предметами, природним станом або порами року. Абстрактність – необхідна умова для формування чистої емоції та засіб мислення автора.
Художниця використовує традиційну техніку «гарячого батику», але звільняє її від предметності, додає чисту форму та колір.
Скільки шляхів ведуть по світу з рідного дому?! Відкривають нам нові світи і можливості? Але все одно повертаємось в ту єдину оселю, де відчуваємо затишок та комфорт та набираємося сил для майбутніх подорожей.
В день відкриття (22.12) авторка буде присутня з 16:00 по 18:00.
ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла Тичини, вул. Терещенківська, 5 кв.1.
ДАТА: 22.01.2020-07.01.2021 р.
ЧАС: 09:00-17:00
ВАРТІСТЬ: 15 ГРН (в день відкриття вхід безкоштовний)
Нагадуємо вам, що кожний відвідувач повинен одягати захисну маску.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044)234-43-27 або писати tychynafm@gmail.com

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*