Тематична екскурсія “Як гарно вміти малювати…” 03.07.2021

Тичина і живопис…
Гадаєте, майстер пера не може бути майстром пензля? Зовсім не так.
З дитячих років майбутнього поета захоплював дивовижний світ художніх образів.
Маєте нагоду по-іншому прочитати Павла Тичину через призму творчої спадщини його вчителя М. Жука, відомих друзів-художників Ю. Михайліва , О. Шовкуненка, А. Коцки, В. Касіана, О. Кульчицької, К.Трохименка, М. Глущенка, С. Шишка, К.Білокур, роботи яких прикрашають стіни меморіальної квартири поета.
Запрошуємо вас на авторську тематичну екскурсію «Як гарно вміти малювати…»
ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла Тичини
ДАТА: 03. 07. 2021
ЧАС: 15:00 -16:00
ВАРТІСТЬ: 35 грн. + вхідний квиток до музею
Попередній запис за телефоном (044)234-43-27  або писати tychynafm@gmail.com

1 Комменатирий Тематична екскурсія “Як гарно вміти малювати…” 03.07.2021

1. Вихованці зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва Колорит (керівник – Світлана Мачула) дарують всім нову тематичну виставку малюнка Неймовірні сюжети Марка Шагала ! 02 листопада в БДЮТ Дивоцвіт відбулось відкриття персональної виставки робіт Яриновської Марії Сходинки творчості ! Марія відвідує народний художній колектив студію образотворчого мистецтва Сонечко (керівник – Наталія Долгушина) з 2017 року. Протягом цих років Марія проявила себе як старанна, наполеглива, активна та комунікабельна дитина, яка дуже любить малювати. Із задоволенням бере участь у конкурсах малюнка різного рівня, де неодноразово здобувала призові місця. В пошуках розкриття своїх здібностей, у вересні 2019 року Марія почала відвідувати ще два гуртка: народний художній колектив гурток м якої іграшки Казка (керівник – Людмила Вороніна) та зразковий художній колектив гурток Шиємо на Барбі ). Пишаємо нашою вихованкою! Бажаємо натхнення, нових здобутків та здійснення мрій!