Проект “Я малюю вірш Тичини”

Літературно-меморіальний музей-квартира П. Тичини пропонує відвідувачам дитячий розвиваючий проект “Я малюю вірш Тичини”. Проект націлений на формування у дітей уяви та образного мислення, розкриття творчого потенціалу та сконцентрованості. Це не є звичайна екскурсія, у кожній кімнаті екскурсовод озвучує уривки з дитячих віршів поета.

Подорожуючи кімнатами музею, діти слухають історії про надзвичайно творчу, обдаровану людину, поета, художника та музиканта – Павла Тичину, слухають вірші, асоціюють їх з образами, що виринають у їх думках.

Після екскурсії діти отримують спеціальні альбоми з віршами, в яких відсутні ілюстрації. Ілюстраторами ж мають виступити самі діти. Таким чином діти буквально малюють вірші Павла Григоровича. Альбоми залишаються вам.

Вартість: 35 грн. (ціна альбому входить у вартість)

Якщо у вас немає можливості завітати до музею, ми можемо провести для учнів виїзну віртуальну 3D екскурсію у школі. Для цього потрібні лише Internet та проектор.

Вартість: 45 грн. (ціна альбому входить у вартість)

Замовити проект ви можете у зручний для вас день і час за тел. 234-43-27 та пишіть tychynafm@gmail.com Ви можете замовити проект у зручний для вас день і час.

Тривалість проекту – 60-80 хв.
Вікова категорія дітей – 6-10 років (1-5 клас)

Верх