Майстер – клас “Подарунок для матусі”

#МузейТичининакарантині
День матері – це особливе свято, що нагадує нам про необхідність вкотре висловити свою вдячність дорогим ненькам за їхню любов і піклування про нас.
У цей день діти дарують своїм мамам квіти, святкові листівки, роблять подарунки власними руками, присвячують пісні та вірші.
Пропонуємо виготовити листівку-сюрприз для матусі.
Для цього нам знадобляться шаблони горщика і тюльпанів, кольоровий папір, декоративна стрічка, дирокол, клей, ножиці, палички від морозива або зелений картон.
1. Роздрукуйте шаблони пелюсток тюльпанів на кольоровому папері і виріжте їх. На кожну квітку піде по 3 пелюстки.
2. Робимо квітку. Перша пелюстка – це основа. Дві інші пелюстки потрібно скласти чітко по центру та приклеїти до основи з двох боків.
3. Вирізаємо із зеленого картону три стебла на які приклеїмо квіти. Можна скористатися дерев’яними паличками від морозива, пофарбувавши їх в зелений колір.
4. Роздрукуйте шаблон горщика, виріжте і складіть по центру вдвоє. На ньому робимо два симетричні отвори дироколом і приклеїмо записку з написом: “Зі святом!”, “Вітаю!”, “Для матусі”, або, що побажаєте.
5. Розкриваємо горщик і на задню половинку приклеїмо букет з квітів так, щоб вони опинилися між двома частинками горщика.
6. На стебла (за бажанням) приклеїмо клаптик паперу, де напишемо побажання.
Це може бути і сюрприз: фото, квиток в кіно, театр, на концерт, що підкаже фантазія.
7. Протягуємо через отвори декоративну стрічку і зав’язуємо бантиком. Наша листівка-сюрприз готова!
Шаблони для роздруковування.

Оставьте первый комментарий