#МузейТичининакарантині

8 травня весь світ схиляє голову перед пам`яттю всіх загиблих у Другій світовій війні та громадянських конфліктах. Це День пам’яті та примирення, символом якого став червоний мак.

 

Запрошуємо Вас власноруч виготовити квітку пам`яті. Хай у кожного на грудях цього дня зацвіте мак.

Для цього нам знадобляться шаблони пелюсток маку, ножиці, фетр червоного кольору для самого маку, зелений фетр для серединки квітки, наповнювач, нитки чорні і червоні, голка, клейовий пістолет.

  1. На щільному папері малюємо пелюстку маку. Її розмір залежить від величини бажаної готової квітки (у нас – ширина – 5 см, висота – 4 см). Вирізаємо і отримуємо шаблон.

2.  Прикладаємо шаблон на лист фетру, обводимо. Мак буде із чотирьох пелюсток, тому обводимо 4 рази. Вирізаємо точно по контуру 4 пелюстки.

3. Протягуємо червону нитку по нижньому боці кожної пелюстки, роблячи кілька стібків, ніби нанизуючи пелюстки на нитку.

4. Намагаємося стягнути нитку якомога сильніше. Фіксуємо кожну деталь між собою стібками. Отримуємо красиво сформовану квітку.

5. Робимо тичинки. Намотуємо кілька разів чорну нитку на три пальці посередині скріплюємо ниткою.

6. Робимо коробочку. Із зеленого фетру вирізаємо маленький кружечок Ø 4см, По зеленому колу наметувальними стібками протягуємо чорну нитку.

7. Кладемо в центр наповнювач, стягуємо і скріплюємо щільно середину.

 

 

 

 

 

8. Необхідно зробити імітацію макової коробочки. З вивороту виводимо голку наверх рівно по центру. Так робимо 6 разів на рівній відстані один від одного.

9. До центру маку прикладаємо чорні тичинки, ті, що намотували на пальці. Протягуємо за нитку, якою скріплювали, на зворотній бік через центр і закріплюємо. Петельки з чорних ниток розрізаємо і формуємо по колу тичинки.

 

 

 

 

 

10. В центр тичинок вставляємо коробочку. Виводимо голку з ниткою на виворітну сторону маку і там добре скріплюємо і пришиваємо.

11. Закриваємо денце маленьким круглим фрагментом, вирізаним з червоного фетру.

 

 

 

 

 

12. Якщо у вас є клейовий пістолет, то можете за його допомогою приклеїти тичинки, коробочку і денце із шпилькою-застібкою, або резинку для волосся. Творчого вам натхнення!