Квест-гра “Таємниця зниклого Сніговика”

Агов, маленькі друзі!.. У нас пробігав незвичайний Сніговик і раптом зник! Допоможіть розгадати його таємницю!
У пошуках Сніговичка на вас чекає дивовижна мандрівка оселею Поета-Казкаря, веселі ігри та творчі завдання, новорічний настрій. А ще – подарунок, виготовлений власноруч.
Приходьте, буде цікаво!
ЛОКАЦІЯ: МУЗЕЙ-КВАРТИРА П.ТИЧИНИ
ДАТА І ЧАС: 16 грудня 2020 17.00-18.30 та 17 грудня 2020 17.00-18.30.
ВАРТІСТЬ: 120 ГРН.
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА! 6 осіб (вік 6-10 років).
РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!
ЗАПИТАННЯ та БРОНЮВАННЯ КВИТКІВ: за телефоном 044 234 43 27, писати на пошту tychynafm@gmail.com.
Квест-гру можна замовити окремо для групи з 6 осіб у зручний для вас день та час.

3 Comments on Квест-гра “Таємниця зниклого Сніговика”

1. Як цікаво! Ваш музей завжди дивує інтерактивом за таку ну дуже доступну ціну! Підкажіть, будь ласка, батькам потрібно бути присутніми під час квесту чи можна піти випити кави?

• Дякуємо за увагу до нашого музею!
      Під час квесту наші аніматори буду розважати та наглядати за дітками, а ви в цей час можете оглянути виставку “Барви життя” (на першому поверсі), скористатися буккросінгом чи ознайомитись з нашим інтерактивним боксом.

• Дякую. Так це взагалі чудово. З задоволенням оглянемо виставку. Думаю, нашій маленькій донечці буде цікаво.