Інтерактивна виставка GLOW ART “Україно моя, моя люба Вкраїно!”

З нагоди святкування 30-річчя Незалежності України Музей-квартира Павла Тичини спільно з київською художницею по текстилю, засновницею нового напрямку мистецтва вишивки “GLOW ART” Тетяною Протчевою презентують інтерактивний виставковий проєкт “Україно моя, моя люба Вкраїно”. Поєднання давнини та сучасності, традицій та інновацій – це уособлення нашої держави, що святкує свій ювілей. У бібліотеці поета поруч з книгами з’являться QR- коди, згенеровані та власноруч вишиті пані Тетяною. За переплетенням ниток у квадратику – візитка України, краса її людей, культури, досягнень. Відвідавши виставку, кожен зможе для себе дати відповідь на перефразоване запитання Павла Тичини: “За що ж її так я люблю?..”
Не забудьте прихопити смартфони.
ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла Тичини, вул. Терещенківська, 5 кв.1.
ДАТА: 22.08.-4.09.2021 р.
ЧАС: 09:00-17:00
ВАРТІСТЬ: Безкоштовно, сплачується лише вхідний квиток до експозиції.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044)234-43-27 або писати tychynafm@gmail.com

Оставьте первый комментарий